Introducing Arnout de Jager


Naam: Arnout de Jager
Woonplaats: Hoofddorp
Hoe kom ik terecht bij de groep: Dit wordt alweer mijn 4e ski evenement met de “squashclub”. Het is ooit allemaal begonnen toen we met z’n drieën (Chris, Luc en ik) op het allerlaatste moment besloten om een lang weekend te gaan skiën. Gerlos was de place to be… Na dit ontzettende leuke weekend was de traditie geboren. 11 man in 2005, 8 man in 2006 en nu dus 15 man!! Gezellig!! De “squashclub” is overigens al heel oud! Een jaar of 15 geleden zijn we met een clubje vrienden op vaste dagen gaan squashen. Tot op de dag van vandaag is dat nog steeds zo en hebben we 4 vaste banen op woensdagavond.
Functie in de groep? Tja, ik was ooit de regelneef, maar dit stokje heeft Sanne van me overgenomen. Ik denk dat ik dit jaar gewoon maar eens lekker irritant ga zijn 😉
Mijn skistijl? Eigenlijk is dat gewoon zo snel mogelijk naar beneden… Sinds een aantal jaar sta ik overigens ook erg graag op het snowboard.
Apès ski: Als er een “Zu Hausl Bar” is ben ik tevreden…. Verder hou ik er niet zo van……